můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Rizikové formy chování českých a slovenských dětí v prostředí internetu

Kamil Kopecký a kolektiv

Univerzita Palackého v Olomouci

Publikace je moderní studií rizikových fenoménů spojených s interpersonálními útoky v kyberprostoru. Shrnuje základní poznatky o vybraných rizikových jevech – kyberšikaně, kybergroomingu, sextingu a rizikovém chování v prostředí sociálních sítí. Věnuje výsledkům vybraných výzkumných studií, orientuje se na netolismus a jeho různé druhy a na prevenci rizikového chování v prostředí internetu.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-244-4868-8

Počet stran:170

Rok vydání:2015

Zdarma pro Vás

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Publikace Rizikové formy chování českých a slovenských dětí v prostředí internetu je moderní studií rizikových fenoménů spojených s interpersonálními útoky v kyberprostoru. V úvodních částech publikace shrnuje základní poznatky o vybraných rizikových jevech – kyberšikaně, kybergroomingu, sextingu a rizikovém chování v prostředí sociálních sítí. V dalších částech se již věnuje výsledkům vybraných výzkumných studií, které se na jednotlivé fenomény orientují. Publikace Rizikové formy chování českých a slovenských dětí v prostředí internetu shrnuje výsledky tří výzkumů, realizovaných Centrem prevence rizikové virtuální komunikace Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci v průběhu let 2014 a 2015. Konkrétně jde o výzkumy Nebezpečí internetové komunikace 5 a Rizikové chování slovenských dětí v prostředí internetu, které se orientují na prevalenci rizikového chování spojeného s rizikovými formami komunikace v dětské populaci, a o studii Analýza komunikace českých dětí a online predátorů, která zkoumala, jaké komunikační strategie volí internetoví predátoři v rámci online útoků. Další část se orientuje na netolismus a jeho různé druhy, zabývá se rovněž riziky spojenými s dětskou prostitucí a orientuje se také na další související fenomény. Závěrečná část publikace je věnovaná zejména primární prevenci rizikového chování v prostředí internetu, popisuje základní preventivní strategie, zaměřuje se také na zkušenosti z realizace primární prevence v prostředí základních a středních škol.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Rizikové formy chování českých a slovenských dětí v prostředí internetu 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT