můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Islandské středověké zákoníky —  Šedá husa / Železné kování / Jónova kniha

Lenka Doová

Univerzita Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta

Obsáhlá kniha věnovaná problematice islandského středověkého práva. Autorka přibližuje historický vývoj ostrovní společnosti skrze nařízení tří zákoníků uvedených v podtitulu. Zaměřuje se i na důležité mezníky islandských středověkých dějin (přijetí křesťanství, uznání svrchovanosti Norska).

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-87895-10-8

Počet stran:414

Rok vydání:2014

Vaše cena: 149 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 45 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

V knize věnované problematice islandského středověkého práva srovnává autorka vývoj ostrovní společnosti skrze nařízení tří zákoníků – Šedé husy, Železného kování a Jónovy knihy. Zaměřuje se mj. na důležité mezníky islandských středověkých dějin, jako je přijetí křesťanství nebo uznání svrchovanosti Norska, které měly na proměny této společnosti zásadní dopad. V českém kontextu představuje kniha originální historiografický počin, neboť dějiny Islandu jsou u nás reflektovány spíše sporadicky.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Islandské středověké zákoníky 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT