můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Geoinformační technologie ve fenologickém výzkumu a mapování

Aleš Vávra

Univerzita Palackého v Olomouci

Hlavním tématem publikace je integrace fenologického výzkumu a geoinformačních technologií, zejména s ohledem na prostorové zpracování fenologických dat a jejich vizualizaci.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-244-4437-6

Počet stran:146

Rok vydání:2015

Zdarma pro Vás

Cena zápůjčky na 31 dnů:

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Monografie vychází tematicky i obsahově z disertační práce Fenologické mapování krajiny s podporou GIT, obhájené v listopadu roku 2014 na Katedře geoinformatiky Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci v oboru Geoinformatika a kartografie. Hlavním tématem je integrace fenologického výzkumu a geoinformačních technologií, zejména s ohledem na prostorové zpracování fenologických dat a jejich vizualizaci. Kromě teoretické části, popisující aspekty daného tématu, je monografie doplněna o případové studie, které prakticky ověřují či rozporují stanovené cíle. Publikace může sloužit jako podklad či inspirace v dalším výzkumu, především v oblasti prostorového zpracování fenologických dat.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Geoinformační technologie ve fenologickém výzkumu a mapování 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT