můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Český jazyk 5

Hana Mikulenková

Prodos

Učebnice Český jazyk 5 tematicky i metodologicky navazuje na učebnici pro 4. ročník, používá narativní (vyprávěcí) metodu, která propojuje jednotlivé oddíly a kapitoly do příběhového celku. Připravila ji PaedDr. Hana Mikulenková.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-354-0

Počet stran:80

Rok vydání:2016

Běžná cena:95 

Akce: 15%

Ušetříte: 14 

Vaše cena: 81 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 33 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Učebnice Český jazyk 5 je součástí Modré řady učebnic Českého jazyka a literatury pro 1. stupeň . Děti v ní najdou příběh, který sledují během výkladu, při plnění úkolů, v komunikačních aktivitách i během procvičování. V češtinách pro 2. vzdělávací období (4. a 5. ročník) se s jedním z žáků přestěhujeme do velkého města a do místní školy, což poskytuje prostor opět pro nová témata k hovorům i pro výchovu k hodnotám a postojům starších školáků 1. stupně. Kromě úzké propojenosti s literární výchovou (především v oblasti očekávaných výstupů) podporuje učebnice mezioborové souvislosti s dalšími vzdělávacími obory.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Český jazyk 5 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT