můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Zeměpis 3 —  Zeměpis oceánů a světadílů (2)

Vít Voženílek, Miloš Fňukal

Prodos

Třetí díl tematicky komponované řady učebnic zeměpisu je věnován těm oblastem poznávání, které jsou nejatraktivnější z hlediska rozmanitosti kultur, totiž světadílům Americe, Asii a Evropě.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-317-5

Počet stran:136

Rok vydání:2015

Běžná cena:134 

Akce: 15%

Ušetříte: 20 

Vaše cena: 114 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 38 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Třetí díl tematicky komponované řady učebnic zeměpisu je věnován těm oblastem poznávání, které jsou nejatraktivnější z hlediska rozmanitosti kultur, totiž světadílům Americe, Asii a Evropě. Seznamuje žáky jak s přírodními specifiky popisovaných míst, tak i s hospodářstvím a kulturou vybraných zemí. Upřednostňovány jsou nejvýznamnější státy, které reprezentují kulturní život ve své oblasti a tím jí do jisté míry udávají ráz. Učebnice obsahujue velké množství fotografií (mj. od tvůrců vzdělávacího projektu Svět kolem nás).

Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Zeměpis 3 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT