můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Zábavný slovník ruské frazeologie

Milena Rykovská, Bohumila Burešová, Elena Ivanovna Rogaleva, Tatiana Gennadjevna Nikitina

Nakladatelství Fraus

Zábavný slovník ruské frazeologie není klasickým frazeologickým slovníkem, česko-ruský autorský kolektiv v něm prezentuje možnosti práce s frazeologickým materiálem vybraným z kulturologického hlediska. Kromě českých ekvivalentů nebo překladů jsou v této publikaci uvedeny komentáře, reálné komunikační situace, skutečné příběhy dětí apod. Některé frazeologizmy jsou doplněny dětskými ilustracemi, které vyjadřují, jak děti daný výraz chápou. Slovník se skládá ze dvou částí: 1) Historie a kultura v ruských frazeologizmech, 2) Ruská přísloví v mluveném projevu. Zvláště ve druhé části se autorky zabývají fungováním jednotlivých frazeologizmů v mluveném projevu a frekvencí jejich užití v různých stylech ruského jazyka. Publikace vznikla za podpory Fondu Russkij mir. Náklady na realizaci Projektu byly zcela pokryty z Grantu poskytnutého Fondem Russkij mir.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:328

Rok vydání:2013

Zdarma pro Vás

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Zábavný slovník ruské frazeologie není klasickým frazeologickým slovníkem, česko-ruský autorský kolektiv v něm prezentuje možnosti práce s frazeologickým materiálem vybraným
z kulturologického hlediska. Kromě českých ekvivalentů nebo překladů jsou v této publikaci uvedeny komentáře, reálné komunikační situace, skutečné příběhy dětí apod.

Některé frazeologizmy jsou doplněny dětskými ilustracemi, které vyjadřují, jak děti daný výraz chápou. Slovník se skládá ze dvou částí:
1) Historie a kultura v ruských frazeologizmech,
2) Ruská přísloví v mluveném projevu.

Zvláště ve druhé části se autorky zabývají fungováním jednotlivých frazeologizmů v mluveném projevu a frekvencí jejich užití v různých stylech ruského jazyka.

Publikace vznikla za podpory Fondu Russkij mir. Náklady na realizaci Projektu byly zcela pokryty z Grantu poskytnutého Fondem Russkij mir.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Zábavný slovník ruské frazeologie 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT