můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Walking in the lifestyle of elderly women with a sedentary occupation

Roman Cuberek, Aleš Gába, Zdeněk Svoboda, Jana Pelclová, František Chmelík, Michal Lehnert, Michal Šafář, Karel Frömel

Univerzita Palackého v Olomouci

Autoři v publikaci vyzdvihují především komplexnost pojetí chůze. Prezentují výstupy své výzkumné studie podpořené Grantovou agenturou České republiky. Její podstatou bylo zhodnocení vlivu specifického chodeckého modelu, který se zakládá na aktivním transportu do/ze zaměstnání, vychází ze specifik českých měst a je v souladu s ekologickým modelem chování.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-244-4377-5

Počet stran:90

Rok vydání:2014

Zdarma pro Vás

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Současné poznatky sumarizované v předložené práci již nepohlížejí na chůzi pouze jako na součást běžných pohybových projevů jedince. Chůze je vnímána také jako významný nástroj, který umožňuje zmírňovat důsledky současných negativních trendů ve společnosti i jejich kombinací (výskyt civilizačních onemocnění, úroveň pohybové aktivity, sedavé chování a další). Autoři v publikaci vyzdvihují především komplexnost pojetí chůze. Prezentují výstupy své výzkumné studie podpořené Grantovou agenturou České republiky. Její podstatou bylo zhodnocení vlivu specifického chodeckého modelu, který se zakládá na aktivním transportu do/ze zaměstnání, vychází ze specifik českých měst a je v souladu s ekologickým modelem chování. V českém prostředí je efekt chůze do/ze zaměstnání ověřován poprvé.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Walking in the lifestyle of elderly women with a sedentary occupation 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT