můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotili 3 uživatelé

elektronická kniha

Vzestup a pád moderního ateismu

Jan Jandourek

Grada Publishing

Poznejte spolu s námi moderní ateismus - od doby jeho vzniku v době osvícenské až po současnost, kdy dochází k nečekanému oživení náboženství. Ačkoliv stopy zesvětštění společnosti můžeme najít už ve starověku, teprve moderní doba, a zvláště 19. a 20. století je ve znamení vzniku ateismu jako masového jevu, a někde dokonce jako oficiální ideologie. Přesto náboženství trvá dále, a někdy dokonce sám ateismus přebírá náboženské formy, protože ty jsou antropologickou konstantou. Kniha je srozumiteln

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-247-6816-8

Počet stran:112

Rok vydání:2010

Běžná cena:185 

Akce: 15%

Ušetříte: 28 

Vaše cena: 157 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 62 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Poznejte spolu s námi moderní ateismus - od doby jeho vzniku v době osvícenské až po současnost, kdy dochází k nečekanému oživení náboženství. Ačkoliv stopy zesvětštění společnosti můžeme najít už ve starověku, teprve moderní doba, a zvláště 19. a 20. století je ve znamení vzniku ateismu jako masového jevu, a někde dokonce jako oficiální ideologie. Přesto náboženství trvá dále, a někdy dokonce sám ateismus přebírá náboženské formy, protože ty jsou antropologickou konstantou. Kniha je srozumitelným a čtivým textem, kde je teorie doložena na příkladech a historických událostech.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Vzestup a pád moderního ateismu 3.4000000000000003% 3 3

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnocení
Hodnocení produktu: 10 %
Pro:
žádné! Zdůvodnění restitučních nároků 17 cirkví .
Proti:
U autora je nutné se připravit na totální náboženskou Bigotnost a úchylku Modulus Boží kterou je veden od narození.
Autor se fatalně mýlí v mnoha tvrzeních,jenom např. 1. v současnosti nedochází k oživení náboženství -v Praze už do kostelů nechodí ani 1% obyvatel t.j. 10000 2. náboženství není antropologickou konstantou ale uchylkou softwre genomu DNA .3. Ateismus nepřebírá náboženské formy ,na toto přišel autor jenom ve svém úchylném mozku.
Jak dlouho nas budou tito lidé ohlupova t
Hodnocení produktu: 0 %
Pro:
Proti:
V současné době se vedou už jenom náboženské války ,na rozdíl u ateismu není známá jediná válka která by se vedla o vědecké poznatky na kterých je atesismus založen .
Toto by mělo být Motto knihy .!! o Ateismu.
Kolik mrtvých bylo za 2 tisíce roků kvůli Jezulátku v jesličkách ?? 100 milionů nebo miliarda? Co dáme na druhou misku vah abychom vyvážili ty mrtvé a umučené a spálené.?? ve jménu Bohů??
Hodnocení produktu: 0 %
Pro:
Proti:
Ateismus zavedli do praxe vojáci vracejícíse z 1.světové války a zhodili Mariánský sloup na Staroměstckém náměstí protože něvěřili po zkušenosti ze zákopů že nějaký Bůh existuje a dívá se netečně a zbaběle na zemi co se tu děje a nezasáhne když je všemohoucí. Nelezlo jim to do hlavy .

Mělo by se vážně diskutovat o omezení náboženské svobody protože už je znám reálný smyl života a to že není žádný. Kdekdo si tady hlásá a šíří naprosté nesmysli a jsou jenom miliony mrtvých v neutucSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT