můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Výchovné poradenství

RAABE

Publikace z ediční řady Výchovné poradenství obsahují materiály, návody a postupy pro výchovné poradce a metodiky prevence na ZŠ a SŠ.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:0

Rok vydání:2013

Běžná cena:1 745 

Akce: 22%

Ušetříte: 376 

Vaše cena: 1 369 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Publikace z ediční řady Výchovné poradenství obsahují materiály, návody a postupy pro výchovné poradce a metodiky prevence na ZŠ a SŠ. Publikace jsou využitelné také pro třídní učitele a všechny pedagogy, kteří se zabývají problematikou sociálně patologických jevů nejen u žáká na 2.stupni ZŠ. Palčivá témata - návykové látky, šikana, problematické vrstevnické skupiny, práce se třídou. Využití - pro třídní učitele, metodiky prevence, výchovné poradce, speciální pedagogy a školní psychology. Bonus - přehlednost, příklady z praxe, doporučená řešení. Ediční řada Vám přinese řadu tipů a rad pro prevenci, včasné odhalení, diagnostiku a intervenci sociálně patologických jevů ve školním prostředí. Předností publikací jsou konkrétní příklady z praxe, ilustrační příběhy, návrhy na řešení problémů.

Spřažené zboží


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Výchovné poradenství 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT