můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Výchova k volbě povolání

RAABE

Ediční řada Výchova k volbě povolání obsahuje náměty pro vedení výuky či realizaci projektového dne na témata volby povolání a finanční gramotnosti.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:0

Rok vydání:2013

Běžná cena:1 745 

Akce: 22%

Ušetříte: 376 

Vaše cena: 1 369 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 685 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Ediční řada Výchova k volbě povolání obsahuje náměty pro vedení výuky či realizaci projektového dne na témata volby povolání a finanční gramotnosti. Publikace jsou vhodné pro třídní učitele a výchovné a kariérové poradce na 2.stupni ZŠ. Metodika - interaktivní cvičení pro žáky, pracovní listy, návrhy her, projekty, exkurze. Obsah - volba povolání, finanční gramotnost. Praktické využití - logické uspořádání, přehlednost, rychlá orientace. Ediční řada pěti publikací Vám přinese všechny potřebné informace k problematice volby povolání a finanční gramotnosti. Výhodou příruček je kreativní zpracování témat, která žáky upoutají, a jejich využitelnost pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.

Spřažené zboží


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Výchova k volbě povolání 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT