můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Tvorba a administrace testů studijních předpokladů na FF UP

Miroslav Charvát a Viktorová Lucie

Univerzita Palackého v Olomouci

Cílem publikace je pomoci zkvalitnit písemné Testy předpokladů ke studiu na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci (SPF), používané od r. 2011 coby první kolo přijímacích zkoušek do bakalářských oborů na FF UP.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-244-4415-4

Počet stran:168

Rok vydání:2014

Zdarma pro Vás

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Monografie prezentuje výsledky výzkumů spojených s realizací projektu Testy studijních předpokladů jako součást přijímacího řízení na vysokou školu a jejich potenciál k predikci akademického úspěchu. Jeho cílem bylo pomoci zkvalitnit písemné Testy předpokladů ke studiu na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci (SPF), používané od r. 2011 coby první kolo přijímacích zkoušek do bakalářských oborů na FF UP. Monografii však využijí i odborníci z příbuzných oborů, kteří se zabývají tvorbou srovnávacích testů. Autoři prezentují své zkušenosti s organizací, administrací a testováním studijních předpokladů v rámci přijímacího řízení. Věnují se tématům ověřování testové validity, reliability a kvality položek, ale také žádoucím vlastnostem uchazečů a volbě kritérií akademického úspěchu.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Tvorba a administrace testů studijních předpokladů na FF UP 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT