můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Třídní učitel

RAABE

Hlavním tématem této ediční řady je nalezení odpovědi na otázku, jak se stát dobrým třídním učitelem.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:0

Rok vydání:2013

Běžná cena:1 035 

Akce: 22%

Ušetříte: 226 

Vaše cena: 809 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Hlavním tématem této ediční řady je nalezení odpovědi na otázku, jak se stát dobrým třídním učitelem. Publikace jsou svým zaměřením vhodné nejen pro třídní učitele, ale i pro výchovné poradce nebo metodiky prevence působící na 2.stupni ZŠ. Příspěvky nabízejí skutečné kazuistiky, návrhy na preventivní kroky a řešení problémových případů. Třídní učitel - autoevaluace, kompetence, dovednosti. Třída - kazuistiky, prevence, školní akce. Témata - kyberšikana, netholismus, volný čas. Každá ze tří publikací ediční řady Vás povzbudí a podpoří v osobním i profesním růstu na náročné pozici třídního učitele. Předností publikací jsou příklady a příběhy z praxe, nastínění problémových situací a cesta k jejich řešení, včetně vhodných preventivních opatření.

Spřažené zboží


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Třídní učitel 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnocení



Sociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT