můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

interaktivní kniha s přidanými multimédii

studio 21 B1 —  žákovská licence

Hermann Funk

Nakladatelství Fraus

Třetí díl učebnice Studio 21 je určen všem, kteří již v německém jazyce dosáhli úrovně A2.Obsahuje 10 lekcí a dvě opakovací lekce určené k opakování, doplnění a rozšíření učební látky. Příprava na zkoušku Zertifikat Deutsch (B1) je v tomto dílu přiřazena ve formě jedné stránky s názvem Zertifikatstraining ke všem tématům. Celou učebnicí prolínají reálie německy mluvících zemí, témata lekcí jsou aktuální a vztahují se k praktickým situacím každodenního života.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7489-319-3

Počet stran:280

Rok vydání:2016

Velikost: 465 MB

Vaše cena: 439 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 66 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

  

Co obsahuje žákovská licence

  • i-učebnici+ veškeré poslechové texty z učebnice i pracovního sešitu

Co najdete v učebních materiálech

Třetí díl učebnicové řady studio 21 je určen pokročilejším studentům, kteří již zvládli úrovně A1 a A2 podle SERR. Učebnice se vyznačuje se unikátní metodou pro nácvik gramatiky v komunikačních situacích, přehlednou gramatikou, motivujícími texty na pozadí německy mluvícího prostředí (integrované reálie), systematickým nácvikem slovní zásoby v kontextu a velkým důrazem na výslovnost s bohatou nabídkou poslechových cvičení. Každá lekce ve třetím dílu knihy obsahuje přípravná cvičení pro zkouškový test Zertifikat B1 (části Lesen, Hören) a po probrání 10. lekce je zařazen kompletní modelový test (Modelltest B1). Na konci učebnice se nachází abecední německo-český slovník.

Co přináší i-učebnice navíc

Tato i-učebnice je obsahově shodná s tištěnou učebnicí a nabízí navíc veškeré poslechové texty z učebnice i pracovního sešitu.

 

Nevíte si rady?

Přečtěte si návod ke stažení i-učebnice nebo kontaktujte zákaznickou podporu.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

studio 21 B1 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT