můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Slabikář

Hana Mikulenková, Radek Malý, Matěj Forman

Prodos

Jedinečný slabikář s texty Radka Malého a ilustracemi Matěje Formana získal Cenu za nejkrásnější dětskou knihu na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě a nominaci na Zlatou stuhu.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-342-7

Počet stran:128

Rok vydání:2015

Běžná cena:128 

Akce: 15%

Ušetříte: 19 

Vaše cena: 109 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 42 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Nový Slabikář je rozvážným tvůrčím počinem metodičky PaedDr. Hany Mikulenkové. Pro spolupráci na literárně-umělecké složce Slabikáře si vybrala Radka Malého, uznávaného básníka a překladatele tvorby pro děti i dospělé. Ilustracemi pak Slabikář proslavil nápaditý výtvarník a divadelník Matěj Forman. Společným projektem těchto tří osobností tak vznikla jedinečná kniha, která zakládá novou tradici v tvorbě slabikářů. Slabikář je vystavěn na příběhu a představuje tak pro děti lákavý způsob, jak se naučit číst. Od prvních obrázků, nad nimiž se děti rozhovoří, se ve Slabikáři rozvíjí příběh dvou brášků, každodenní dobrodružství života v rodině. Je tu prostor nejen pro literární, výtvarnou, hudební a dokonce dramatickou výchovu, ale také se bezprostředně naplňují mezioborové souvislosti, Slabikář přitažlivě otevírá mnoho výchozích témat pro oblast Člověk a jeho svět.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Slabikář 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT