můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

interaktivní kniha s přidanými multimédii

Školní atlas České republiky —  školní multilicence

Kartografie PRAHA

Samostatný atlas věnovaný České republice je určen především pro výuku zeměpisu na základních a středních školách. Doplňuje témata obsažená ve Školním atlase světa o pohled na Česko a jeho geografické charakteristiky. Titul získal ocenění MAPA ROKU 2016.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte 4 instalace pro každého uživatele.

ISBN:

Počet stran:0

Rok vydání:0

Tento produkt je dostupný jen přihlášeným zákazníkům s oprávním k nákupu multilicencí.

POPIS

Co získáte v rámci školní multilicence

  • interaktivní Školní atlas České republiky
  • jednoduchou a přehlednou administraci uživatelů i zakoupených produktů
  • licenci na školní rok či na neomezenou dobu
Seznam se s novinkou na Flexibooks.cz – představujeme Vám školní multilicence.

Samostatný atlas věnovaný České republice je určen především pro výuku zeměpisu na základních a středních školách. Doplňuje témata obsažená ve Školním atlase světa o pohled na Česko a jeho geografické charakteristiky. 

Kromě nepostradatelných map obecně zeměpisných a politických, obsahuje řadu nových tématických map, založených na nejnovějších statistických údajích. K těm nejzajímavějším tématům jistě bude patřit satelitní snímek celého území státu, mapy a grafy sledující nejmodernější trendy – vzdělanost, vybavení internetem, růst dopravy, trendy v cestovním ruchu, fotografická dvoustrana apod. Vnitřní stránky obálky jsou věnovány procvičování učiva formou otázek a odpovědí a doplňování do obrysové mapy.

Atlas je schválen jako učebnice MŠMT.

Interaktivní verze Školního atlasu České republiky navíc nabízí řadu multimediálních materiálů v podobě fotografií, animací, webových odkazů a map s možností detailního zoomování.

Spřažené zboží


Hodnocení zákazníků

Školní atlas České republiky 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT