můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

School-Related Physical Activity, Lifestyle and Obesity in Children

Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová

Univerzita Palackého v Olomouci

Kniha představuje prostředky pro monitorování pohybové aktivity a soubor doporučení pro podporu pohybových aktivit u dětí a mládeže.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:168

Rok vydání:2014

Zdarma pro Vás

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Kniha představuje základní neinvazivní prostředky pro dlouhodobé a krátkodobé monitorování terénní pohybové aktivity dětí a mládeže se zaměřením na hledání determinant a korelátů, které usnadňují efektivní redukci nadváhy a obezity. Publikace popisuje principy a technické parametry těchto prostředků pro monitorování terénní pohybové aktivity, jejich přesnost spolu s výhodami a úskalími při jejich praktickém používání. Na základě představených výsledků vlastních dlouhodobých studií jsou formulována výchovně-vzdělávací doporučení pro podporu pohybově aktivního a zdravého životního stylu dětí a mládeže.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

School-Related Physical Activity, Lifestyle and Obesity in Children 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT