můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Průřezová témata na 2. stupni ZŠ II. —  školní multilicence

RAABE

Ediční řada Průřezová témata na 2.stupni ZŠ II. je společně s předcházející první částí určena všem pedagogům, kteří chtějí podpořit žáky v úspěšném zvládnutí schopnosti myslet v souvislostech a v hledání svého vlastního místa ve společnosti.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte 4 instalace pro každého uživatele.

ISBN:

Počet stran:0

Rok vydání:2016

Tento produkt je dostupný jen přihlášeným zákazníkům s oprávním k nákupu multilicencí.

POPIS

Co získáte v rámci školní multilicence:
- e-knihu dostupnou pro všechny uživatele Vaší organizace
- jednoduchou a přehlednou administraci uživatelů i zakoupených produktů
- licenci na školní rok či natrvalo


Ediční řada Průřezová témata na 2.stupni ZŠ II. je společně s předcházející první částí určena všem pedagogům, kteří chtějí podpořit žáky v úspěšném zvládnutí schopnosti myslet v souvislostech a v hledání svého vlastního místa ve společnosti. Formy - integrovaná výuka, projektová výuka, metoda INSERT. Dovednosti - komunikativní, sociální, personální, občanské. Průřezová témata - zajímavé uchopení, konkretizace pro výuku, zařazení do souvislostí učiva. Ediční řada Vám pomůže uchopit průřezová témata tak, aby byla výuka zajímavější, a ukáže Vám, jak "průřezovky" konkretizovat při tvorbě a úpravách ŠVP. V metodice naleznete zajímavosti k výkladu, výukové cíle a očekávané výstupy, řešení úkolů k pracovním listům i náměty na další aktivity.

Ukázka: Spotřebitelé, dlužníci a věřitelé


Spřažené zboží


Hodnocení zákazníků

Průřezová témata na 2. stupni ZŠ II. 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT