můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Profesionalita v ošetřovatelství II. —  Sborník příspěvků konference

Zdeňka Mikšová

Univerzita Palackého v Olomouci

Konference Profesionalita v ošetřovatelství II. se uskutečnila 21. května 2015 v Olomouci jako společný projekt Ústavu ošetřovatelství Jeseniovy lékařské fakulty v Martine, Lékařské fakulty Ostravské univerzity a Ústavu ošetřovatelství Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci jako jejím hlavním organizátorem.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-244-4863-3

Počet stran:246

Rok vydání:2015

Zdarma pro Vás

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Cílem této vědecko-odborné konference bylo dát prostor pro setkání vysokoškolských odborníků v oboru ošetřovatelství a ostatních nelékařských povolání a zástupců zdravotnické praxe – všeobecných sester, porodních asistentek a dalších profesí participujících na zajištění ošetřovatelské péče. Vzhledem k výsledkům průzkumu zájmu o aktuální problematiku ve zdravotnictví byly do programu konference zařazeny přednášky významných odborníků z oblasti zdravotnického práva. Konference byla realizována s mezinárodní účastí, s anglickým, českým a slovenským jednacím jazykem. Příspěvky byly zaměřeny na právní aspekty ve zdravotnictví, kvalitu života pacientů, kvalitu poskytované péče, nežádoucí události ve zdravotnictví, použití měřících škál v práci sestry, spokojenost sester, pediatrickou a porodnickou péči a vzdělávání v ošetřovatelství. V evaluaci účastníci ocenili odbornou úroveň jednotlivých příspěvků a zajímavá témata z oblasti zdravotnického práva a použití měřících škál v posouzení pacienta.
Sborník příspěvků ve formě abstraktů nebo plnotextů je abecedně řazen dle autorů, s uvedením textu v českém – slovenském jazyce a v anglickém jazyce. Příspěvky účastníků s aktivním vystoupením v anglickém jazyce jsou zveřejněny pouze v angličtině.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Profesionalita v ošetřovatelství II. 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT