můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Přírodopis 7 (Živočichové)

Petr Kočárek

Prodos

Učebnice seznamuje žáky s živočišnou říší. Na přehledně zpracovaných dvoustranách nabízí nadstandardní množství obrazového materiálu a aktivizačních prvků. Publikace volně navazuje na Přírodopis 6 – Vývoj života na Zemi, Obecná biologie, Biologie hub a na titul Přírodopis 6 – Rostliny.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-340-3

Počet stran:160

Rok vydání:2015

Běžná cena:160 

Akce: 15%

Ušetříte: 24 

Vaše cena: 136 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 45 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Učebnice Přírodopis 7 – Živočichové seznamuje žáky s živočišnou říší, konkrétně s prvoky, žahavci. ploštěnci, hlísty, měkkýši, kroužkovci, členovci, hlavními skupinami obratlovců a se základy etologie. Vyznačuje se uceleným a přehledně strukturovaným textem, poutavým a co do objemu nadstandardním obrazovým doprovodem (čítajícím přes 550 fotografií, schémat a obrázků), atraktivním grafickým zpracováním a motivačními a aktivizačními prvky rozvíjejícími samostatné myšlení a tvořivost žáků. Jejím základem jsou přehledně strukturované dvoustrany. Zpracování klade důraz na schopnost vyvodit z předložených informací vlastní závěry. Tomuto cíli slouží i soubor zajímavých doplňkových textů zaměřených na praktický význam přírodopisných poznatků pro běžný život.

Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Přírodopis 7 (Živočichové) 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT