můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Náměty pro výuku na 1. stupni ZŠ

RAABE

Ediční řada je inspirativním metodickým průvodcem pro vyučující na 1.stupni.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:0

Rok vydání:2013

Běžná cena:1 725 

Akce: 22%

Ušetříte: 376 

Vaše cena: 1 349 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Ediční řada je inspirativním metodickým průvodcem pro vyučující na 1.stupni. Společně s ediční řadou Náměty pro výuku na 1.stupni ZŠ II. a ediční řadou Průřezová témata na 1.stupni ZŠ jsou nejoblíbenějšími publikacemi, nabízejí podněty, jak propojit výuku s praxí a motivovat žáky k učení. Metody práce - názorně-demonstrační, aktivizující, komunitní. Rozvoj myšlení - logické, kombinační a samostatné. Metody RWCT - vím, chci vědět, dozvěděl jsem se. Metodické publikace Vás budou inspirovat a přinášet Vám nové zkušenosti z praxe. Ke každé vyučovací lekci jsou pro Vás připraveny pracovní listy s metodicko-didaktickým průvodcem a s řešením, zajímavosti k výkladu, zásobník aktivit a náměty na rozvíjející činnosti.

Spřažené zboží


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Náměty pro výuku na 1. stupni ZŠ 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT