můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Místo, kde žijeme – pro 4. a 5. ročník ZŠ

Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová

Prodos

Učebnice zprostředkovává žákům 4. a 5. ročníku zeměpisné učivo. Obrazově a fotograficky pestrá publikace je součástí řady Člověk a jeho svět.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-337-3

Počet stran:96

Rok vydání:2015

Běžná cena:99 

Akce: 15%

Ušetříte: 15 

Vaše cena: 84 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 28 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Učebnice Místo, kde žijeme zprostředkovává žákům 4. a 5. ročníku zeměpisné učivo. Obrazově a fotograficky pestrá publikace je součástí řady Člověk a jeho svět zpracované podle požadavků RVP na stejnojmenný obor. Řazení učiva, jeho kombinace a propojování je plně v kompetenci učitele díky rozdělení učební látky do relativně samostatných tematických bloků: Mapy, Krajina kolem nás, Naše vlast, Kraje České republiky, Evropa a svět. Návrhy práce s učebnicí naleznete v tištěném Průvodci výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro 2. vzdělávací období.

Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Místo, kde žijeme – pro 4. a 5. ročník ZŠ 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT