můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Microsoft Word 2010 —  Podrobná uživatelská příručka

Kateřina Pírková

Computer Press

Pracujete s Wordem často a rádi byste s ním pracovali na vyšší úrovni, než je běžné, aby stoupla vaše produktivita? Potřebujete ve Wordu 2010 využívat hromadnou korespondenci, rádi byste v něm vytvářeli elegantní rejstříky, seznamy literatury a titulní strany nebo bezproblémově spolupracovali s dalšími lidmi na jednom dokumentu? Zajímají vás nové funkce Wordu 2010 a potřebujete se zorientovat v jeho proměněném prostředí? Podrobná uživatelská příručka, nejrozsáhlejší ryze česká publikace o Wordu, vás naučí, jak s jeho pomocí vytvářet profesionálně vypadající dopisy i mnohastránkové dokumenty obsahující řadu oddílů, záhlaví a zápatí, křížové odkazy, obsah, rejstřík i seznam zdrojů. Přehledně strukturovaný výklad nepopisuje suše uživatelské rozhraní, ale je orientován na konkrétní činnosti a dosažení praktických výsledků. Doplňuje ho množství ilustrativních obrázků, tipů a upozornění na důležité skutečnosti a rizikové operace. Kniha se mimo jiné věnuje podrobně těmto tématům: - Formátování pomocí stylů a motivů, vložení iniciály či vodoznaku - Dělení slov, kontrola gramatiky, tezaurus a překlad textu - Automatické vytvoření seznamu literatury, rejstříku nebo obsahu - Hromadná korespondence, tisk obálek a štítků - Vložení tabulky Excelu, konverze mezi textem a tabulkou, výpočty - Úpravy textových polí, diagramů, grafů, klipartů a fotografií - Práce s odstavcovými zarážkami a víceúrovňovými seznamy - Sledování změn v dokumentu, komentáře a publikování on-line - Ukládání dokumentu do formátu PDF nebo XPS. Knihy z edice Podrobná uživatelská příručka již pomohly více než sto tisícům českých čtenářů. O autorce: Kateřina Pírková vystudovala elektrotechnickou fakultu ČVUT a od roku 2000 pracuje jako produktová manažerka a lektorka počítačové školy Gopas. Zaměřuje se na kurzy z oblasti Microsoft Office, grafiky a Internetu.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 9788025130339

Počet stran:368

Rok vydání:2013

Běžná cena:349 

Akce: 43%

Ušetříte: 150 

Vaše cena: 199 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Pracujete s Wordem často a rádi byste s ním pracovali na vyšší úrovni, než je běžné, aby stoupla vaše produktivita? Potřebujete ve Wordu 2010 využívat hromadnou korespondenci, rádi byste v něm vytvářeli elegantní rejstříky, seznamy literatury a titulní strany nebo bezproblémově spolupracovali s dalšími lidmi na jednom dokumentu? Zajímají vás nové funkce Wordu 2010 a potřebujete se zorientovat v jeho proměněném prostředí?

Podrobná uživatelská příručka, nejrozsáhlejší ryze česká publikace o Wordu, vás naučí, jak s jeho pomocí vytvářet profesionálně vypadající dopisy i mnohastránkové dokumenty obsahující řadu oddílů, záhlaví a zápatí, křížové odkazy, obsah, rejstřík i seznam zdrojů. Přehledně strukturovaný výklad nepopisuje suše uživatelské rozhraní, ale je orientován na konkrétní činnosti a dosažení praktických výsledků. Doplňuje ho množství ilustrativních obrázků, tipů a upozornění na důležité skutečnosti a rizikové operace.

Kniha se mimo jiné věnuje podrobně těmto tématům:
Formátování pomocí stylů a motivů, vložení iniciály či vodoznaku
Dělení slov, kontrola gramatiky, tezaurus a překlad textu
Automatické vytvoření seznamu literatury, rejstříku nebo obsahu
Hromadná korespondence, tisk obálek a štítků
Vložení tabulky Excelu, konverze mezi textem a tabulkou, výpočty
Úpravy textových polí, diagramů, grafů, klipartů a fotografií
Práce s odstavcovými zarážkami a víceúrovňovými seznamy
Sledování změn v dokumentu, komentáře a publikování on-line
Ukládání dokumentu do formátu PDF nebo XPS

Knihy z edice Podrobná uživatelská příručka již pomohly více než sto tisícům českých čtenářů.

O autorce:
Kateřina Pírková vystudovala elektrotechnickou fakultu ČVUT a od roku 2000 pracuje jako produktová manažerka a lektorka počítačové školy Gopas. Zaměřuje se na kurzy z oblasti Microsoft Office, grafiky a Internetu.

Hodnocení zákazníků

Microsoft Word 2010 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT