můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Lidé kolem nás —  pro 4. a 5. ročník ZŠ

Karin Šulcová

Prodos

Přehledně členěná učebnice Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách učivo občanské výchovy. Titul náleží do souboru učebnic Člověk a jeho svět.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-305-2

Počet stran:48

Rok vydání:2015

Běžná cena:75 

Akce: 15%

Ušetříte: 11 

Vaše cena: 64 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 21 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Přehledně členěná učebnice Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách učivo občanské výchovy. Obrazově a fotograficky pestrá učebnice vychází v součinnosti s ostatními učebnicemi kompletu Člověk a jeho svět vstříc požadavku integrace učební látky komplexního oboru. Je doprovázena vkusnými ilustracemi i bohatým fotografickým materiálem. K učebnici je možno zakoupit tištěný pracovní sešit, který napomáhá rozvoji klíčových kompetencí. Komplet učebnic Člověk a jeho svět pro 4. a 5. ročník ZŠ splňuje požadavky kladené na tento obor dle vymezení v RVP ZV. Řazení učiva, jeho kombinace a propojování je díky rozdělení učební látky do tematických bloků plně v kompetenci učitele. Návrhy práce s učebnicí naleznete v tištěném Průvodci výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro 2. vzdělávací období.

Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Lidé kolem nás 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT