můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Lék pod kůží

Zdeněk Hanka

Hanka Zdeněk

Soubor čtyř povídek z lékařského prostředí. 'Hoďte na mě síť' zobrazuje vývoj psychopatické osobnosti z pohledu pacienta samotného. 'Příležitost' zachycuje příběh věčného smolaře, stojícího před velkým objevem. 'Lék pod kůží' na pozadí střetu dvou lékařských pohledů hovoří o toleranci. 'Ivanka', rovněž namluvena jako zvuková kniha Richardem Honzovičem, popisuje sílu veřejného mínění proti jednotlivci. Všechny povídky mají nečekanou pointu.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:212

Rok vydání:2014

Vaše cena: 99 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 69 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Douška autora:

To byla prvotina a moc dobře si pamatuji na hbité údery do psacího stroje dvěma ukazováky. (To ale znám urologa, který levou ruku schoval za záda a pak velmi vysokou rychlostí pouze ukazovákem pravé ruky metal písmena, včetně posunu válce). První povídku ze souboru všech čtyř jsem dokončil ve dvě hodiny v noci při noční službě na dětském oddělení v nemocnici v Kadani. Pak jsem strojopis vzal a nabídl k přečtení sestře, která tehdy měla noční službu rovněž. V příběhu ‘Hoďte na mě síť‘ o vylíčení vnitřního světa psychopata a jeho vývoj. Pro vyšší sugestivní efekt jsem příběh pojal jako zpověď v ‘ich’ formě. Ale, prosím, nedomnívejte se, že já sám jsem blázen. Naopak. Když se za večerního šeření vracím zpět do podoby netopýra, létám s maximální obezřetností a vždy se zdravým rozumem.

Hodnocení zákazníků

Lék pod kůží 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT