můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Knížka o zvířatech

Dana Raunerová

Raunerová Dana

Knížečka veršů pro děti s bohatými ilustracemi je z dílny malířky a literátky Dany Raunerové. Tento jazykově i výtvarně mnohostranně využitelný materiál je určen hlavně pro 1.st. ZŠ – doplňková četba ČJ, MA, přírodověda, VV, ekologie atd..

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:25

Rok vydání:2013

Vaše cena: 49 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Knížka o zvířatech 1 reaguje na nutnost vychovávat děti k citlivosti, ohleduplnosti, zodpovědnosti, potažmo k ochraně přírody, ale i k etickému a esteticky hodnotnému vnímání reality.
Knížečka obsahuje 25 básniček kratičkých i delších s jednotícím tématem – zvířata.
Autorka -výtvarnice, literátka a učitelka Dana Raunerová je v těchto oborech uznávaným odborníkem. Aktivně tvoří a děti všech věkových kategorií celý život učí – VV, dříve i ČJ.
Knížečka je určena hlavně pro 1. stupeň ZŠ – doplňková četba k ČJ, základní počty - MA, přírodověda /srozumitelné ilustrace/, ekologie, VV, rodinná a společenská výchova….
Texty jsou i ukázkou tvárnosti českého jazyka. Mnohé mohou být využity i z pohledu logopedie. Obsahují rovněž prvky laskavého a hravého humoru.
Přes toto odlehčení vede cesta k uvědomění si toho, že jen přes laskavost ve vztazích mezilidských i vztazích lidí ke zvířatům a k přírodě, jejíž jsme součástí, lze na této planetě přežít a žít dobře.
Ilustrace jsou velice vstřícné jak výuce přírodopisu - popisnost, tak i VV – výtvarný posun.
Již teď vznikají písničky na vybrané texty. Budou v nabídce na podzim 2013. Tím se posune využití i pro HV na obou stupních ZŠ, pro pěvecké sbory, recitační a pěvecké soutěže, ale i třeba výuku TV, tance. Počítá se samozřejmě i s notovým zápisem.
Nakladatelství Fraus již autorčiny ilustrace i několik desítek volných i zhudebněných textů úspěšně využilo pro učebnice 1.st. ZŠ.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Knížka o zvířatech 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT