můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Kluci a holky fotografují s digitálním fotoaparátem, I. díl

Marie Němcová

Němcová Marie

První elektronická kniha o fotografování pro děti je tady! Začínáte fotografovat nebo zvládáte základy fotografování? Je vám 8-15 roků? Právě vám je určena tato kniha!

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:94

Rok vydání:2013

Vaše cena: 49 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

První elektronická kniha o fotografování pro děti je tady!
Ať už začínáte fotografovat nebo zvládáte základy fotografování, kniha se pro vás stane zajímavým průvodcem, který vás naučí nejen fotografovat, ale především tvořit. Zvládnete kompozici, nastavení expozice a základy úpravy snímků. Tyto triky a kouzla vás naučí základům tvůrčího fotografování a umožní vám pořizovat skvělé snímky, které potěší vás i vaše kamarády.
Kniha je napsaná zajímavě, věcně, přehledně, ilustrovaná řadou názorných fotografií i s komentářem. Aby vás nenudila, doprovází ji drobné ilustrace a příběhy mladých fotografů.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Kluci a holky fotografují s digitálním fotoaparátem, I. díl 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT