můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Jedinec a evropská společnost od středověku do 19. století

Antonín Kalous, Jan Stejskal, Josef Šrámek

Univerzita Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta

Kniha je dílem více než dvou desítek autorů, kteří se spojili nad tématem postavení jedince ve společnosti. Jednotlivé texty byly inspirovány vědeckým historickým zájmem prof. Libuše Hrabové, v jehož středu vždy stál osud jedinečné osobnosti uprostřed společnosti, napříč dějinami.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-87895-13-9

Počet stran:444

Rok vydání:2014

Vaše cena: 159 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 48 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Kniha je dílem více než dvou desítek autorů, již se spojili nad tématem postavení jedince ve společnosti. Jednotlivá témata, sahající svým zaměřením od středověku až do 19. století, byla inspirována vědeckým historickým zájmem prof. Libuše Hrabové, v jehož středu vždy stál osud jedinečné osobnosti uprostřed společnosti, napříč dějinami. Snahou všech autorů tak bylo nejen přihlásit se ke společné inspiraci, kterou byla a je prof. Hrabová, ale i podat zprávu z vlastních dílčích bádání, která se zajímají o to, co bylo jedinečné, namísto toho, co bylo průměrné a všední.

Hodnocení zákazníků

Jedinec a evropská společnost od středověku do 19. století 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT