můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Java 7 —  Výukový kurz

Herbert Schildt

Computer Press

Zaujala vás Java díky své univerzálnosti, ale máte z programování strach? Hledáte komplexní zdroj informací, jak zvládnout tento populární programovací jazyk? Výukový kurz vás provede Javou od úplných začátků, vše si důkladně vyzkoušíte na příkladech a nově nabyté znalosti si bude moct ověřit na cvičeních. V patnácti kapitolách se postupně seznámíte se všemi prostředky, které Java programátorům nabízí. Projdete základy jazyka, naučíte se pracovat s datovými typy a operátory, větvit program pomocí podmínek a cyklů. Po absolvování základů objektově orientovaného programování plně porozumíte termínům, jako je třída, metoda, dědičnost nebo rozhraní. S rostoucími znalostmi přijdou i pokročilá témata v podobě vícevláknových aplikací či apletů. V závěru knihy si vyzkoušíte i tvorbu grafického uživatelského prostředí s knihovnou Swing. Publikace vás mimo jiné naučí: - Používat základní programové konstrukce Javy - Ošetřit vstup a výstup programu - Pracovat s prvky objektově orientovaného programování - Paralelně zpracovat data pomocí vláken - Přenést svou aplikaci na Internet prostřednictvím apletů - Vytvořit grafické uživatelské rozhraní ke své aplikaci. O autorovi: Herbert Schildt patří mezi uznávané autority programovacích jazyků Java, C, C++ a C#. Je autorem řady knih o programování, kterých se prodaly miliony výtisků v mnoha jazycích. Byl členem komise ANSI, která standardizovala jazyk C v roce 1989. Jeho web najdete na adrese www.HerbSchildt.com.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 9788025137482

Počet stran:664

Rok vydání:2013

Běžná cena:590 

Akce: 41%

Ušetříte: 241 

Vaše cena: 349 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Zaujala vás Java díky své univerzálnosti, ale máte z programování strach? Hledáte komplexní zdroj informací, jak zvládnout tento populární programovací jazyk?

Výukový kurz vás provede Javou od úplných začátků, vše si důkladně vyzkoušíte na příkladech a nově nabyté znalosti si bude moct ověřit na cvičeních. V patnácti kapitolách se postupně seznámíte se všemi prostředky, které Java programátorům nabízí. Projdete základy jazyka, naučíte se pracovat s datovými typy a operátory, větvit program pomocí podmínek a cyklů.

Po absolvování základů objektově orientovaného programování plně porozumíte termínům, jako je třída, metoda, dědičnost nebo rozhraní. S rostoucími znalostmi přijdou i pokročilá témata v podobě vícevláknových aplikací či apletů.

V závěru knihy si vyzkoušíte i tvorbu grafického uživatelského prostředí s knihovnou Swing.

Publikace vás mimo jiné naučí:
Používat základní programové konstrukce Javy
Ošetřit vstup a výstup programu
Pracovat s prvky objektově orientovaného programování
Paralelně zpracovat data pomocí vláken
Přenést svou aplikaci na Internet prostřednictvím apletů
Vytvořit grafické uživatelské rozhraní ke své aplikaci

O autorovi:
Herbert Schildt patří mezi uznávané autority programovacích jazyků Java, C, C++ a C#. Je autorem řady knih o programování, kterých se prodaly miliony výtisků v mnoha jazycích. Byl členem komise ANSI, která standardizovala jazyk C v roce 1989. Jeho web najdete na adrese www.HerbSchildt.com.

Hodnocení zákazníků

Java 7 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT