můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Já jsem

Wayne W. Dyer, Kristina Tracy

Keltner Publishing

Absolutní novinka světoznámého autora Dr. Wayna W. Dyera, PhD., která vyšla na jaře v USA.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:32

Rok vydání:2012

Běžná cena:247 

Akce: 40%

Ušetříte: 100 

Vaše cena: 147 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Nejnovější dětská kniha Dr. Wayna W. Dyera nese název „Já jsem“ a vychází z jeho poslední knihy pro dospělé „Splněná přání“.

Autor ve své knize přináší dětem jednoduché, ale velice hluboké poselství: Bůh není nikde daleko –  mimo nás. My nejsme od Boha odděleni – Bůh je naší součástí!

Když budou děti vědět, že Boží láska a síla jsou součástí každého z nás, může jim to pomoci růst a naplňovat jejich největší potenciál v životě. Pomocí textu a ilustrací se děti naučí, že jsou „větší“, než si kdy dovedly představit.

Na konci knihy najdete zvláštní část, vysvětlující důležitý význam slov „já jsem“, a způsob, jak je využít pro vytváření lásky a štěstí ve svém vlastním životě i v okolním světě.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Já jsem 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT