můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

iPad – Průvodce s tipy a triky —  Aktualizované vydání pro iOS7

Jiří Fiala

Computer Press

Revoluční iPad změnil digitální život mnoha lidí a může změnit i ten váš, pokud poznáte všechny jeho výhody a naučíte se jej využívat na 100 %. S touto knihou se naučíte ovládat váš tablet od základů až po pokročilé funkce, které zůstávají většině uživatelů skryty, a to včetně novinek aktuální verze systému iOS 7. Kniha vás pomocí výstižných, ilustrovaných postupů provede všemi zajímavými a užitečnými činnostmi na iPadu, odhalí skrytá kouzla, předvede vám nové triky, upozorní na možná úskalí. Neomezuje se přitom pouze předinstalované aplikace, ale vybírá to nejlepší z nepřeberné záplavy aplikací třetích stran dostupných v obchodě App Store. Autor se mimo jiné věnuje těmto tématům: * Seznámení s iPadem a základy ovládání iOS 7 * Synchronizace kontaktů, aplikací a médií s počítačem * Prohlížení, úprava a sdílení fotografií a videí * Práce s dokumenty pomocí kancelářských aplikací * Připojení k internetu a aplikace pro komunikaci * Tipy na prodloužení životnosti akumulátoru * Organizace času, kreativní vyžití a navigace * Optimalizace, nastavení a správa iPadu a iOS 7. Kniha zohledňuje všechny novinky, které přináší iOS 7, i specifika českého trhu.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 9788025137376

Počet stran:272

Rok vydání:2015

Běžná cena:349 

Akce: 49%

Ušetříte: 170 

Vaše cena: 179 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Revoluční iPad změnil digitální život mnoha lidí a může změnit i ten váš, pokud poznáte všechny jeho výhody a naučíte se jej využívat na 100 %. S touto knihou se naučíte ovládat váš tablet od základů až po pokročilé funkce, které zůstávají většině uživatelů skryty, a to včetně novinek aktuální verze systému iOS 7.

Kniha vás pomocí výstižných, ilustrovaných postupů provede všemi zajímavými a užitečnými činnostmi na iPadu, odhalí skrytá kouzla, předvede vám nové triky, upozorní na možná úskalí. Neomezuje se přitom pouze předinstalované aplikace, ale vybírá to nejlepší z nepřeberné záplavy aplikací třetích stran dostupných v obchodě App Store.

Autor se mimo jiné věnuje těmto tématům:
Seznámení s iPadem a základy ovládání iOS 7
Synchronizace kontaktů, aplikací a médií s počítačem
Prohlížení, úprava a sdílení fotografií a videí
Práce s dokumenty pomocí kancelářských aplikací
Připojení k internetu a aplikace pro komunikaci
Tipy na prodloužení životnosti akumulátoru
Organizace času, kreativní vyžití a navigace
Optimalizace, nastavení a správa iPadu a iOS 7

Kniha zohledňuje všechny novinky, které přináší iOS 7, i specifika českého trhu.

Hodnocení zákazníků

iPad – Průvodce s tipy a triky 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT