můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 8 uživatelů

elektronická kniha

Indie mé oči otevírá

Luboš Kočvara

Kočvara Luboš

Vyprávění o putování po Indii. Cestopis je rozdělen do dvou částí, ve kterých nás autor seznamuje se svými cestami do Indie. Knihou se prolínají humorné pasáže s místy pro zasnění a zamyšlení nad hlubšími tématy života, která leckdy nabízejí mnoho otázek, ale málo jasných odpovědí.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:239

Rok vydání:2014

Běžná cena:108 

Akce: 61%

Ušetříte: 66 

Vaše cena: 42 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

V první části knihy autor vypráví o své cestě do Indie, kterou podnikl v roce 1998 ve svých dvaadvaceti letech, aniž by předtím měl o této zemi jakékoliv znalosti. To vše se odráží v tehdejším převážně nadšeném a užaslém pohledu na tuto nepochopitelnou zemi.

V druhé části pak srovnává na základě svých zkušeností z cest po Indii v letech 2009, 2010 a 2014, co se mezitím změnilo v Indii samotné i v jeho náhledech na ni. Prošel mezitím určitým vystřízlivěním z prvotního okouzlení a dovolil si spatřit i odvrácenější či skrytější stránky Indie a jejích obyvatel. Přidává zamyšlení nad některými tématy, jako jsou například chudoba, svatí muži či kastovní problémy, ale nechybí ani humorná pojednání například o problematice záchodových mís, indickém filmovém průmyslu či o setkáních s nezapomenutelnými a někdy bizarními postavami. Knihou se prolínají humorné pasáže s místy pro zasnění a zamyšlení nad hlubšími tématy života, které leckdy nabízejí mnoho otázek, ale málo jasných odpovědí.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Indie mé oči otevírá 87.6% 8 8

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnocení
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Proti:
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Proti:
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Proti:
Hodnocení produktu: 0 %
Pro:
Cestopis strhující svou upřímností. Konfrontace se zcela odlišným světem než je ten evropský. A spolu s autorem se můžete ptát, co je v životě podstatné a důležité, co je skutečné... Otevírá otázky a ponechává prostor pro hledání vlastních odpovědí... Místy témata vážná a místy humorné situace, které vám přinejmenším vyloudí úsměv. Někdy kombinace obojího.
Proti:
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Fakt zábavný počtení. Jako bych tam byl. Oproti jinejm cestopisům je to takový košatější, jakoby pohledy z mnoha úhlů. A taky dost vtipný. Díky!
Proti:
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Proti:
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Moc hezky napsáno, docela jsem se nasmála. Doufám, že vyjde i knižně! :)
Proti:
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Dost jsem se nasmál.
Proti:Sociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT