můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotili 2 uživatelé

elektronická kniha

Fyziologie výživy

Iva Klimešová, Jiri Stelzer

Univerzita Palackého v Olomouci

Kniha zabývající se výživou člověka jako součástí zdravého životního stylu.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-244-3279-3

Počet stran:176

Rok vydání:2013

Vaše cena: 130 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 39 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Kniha je koncipovaná jako vysokoškolská učebnice určená studentům pedagogických fakult, fakult tělesné výchovy nebo zdravotnických studií. Jedná se o základní učební text samostatného předmětu s tematikou výživy nebo předmětu zabývajícího se optimalizací životního stylu. Úvodní kapitoly jsou zaměřené na faktory ovlivňující náš výběr potravin. Další kapitoly se zabývají základními poznatky z anatomie a fyziologie trávicího traktu. Podrobně je zde popsáno získávání energie z potravy, význam jednotlivých živin, jejich metabolizmus a zdroje. Závěrečné kapitoly jsou věnovány zdravému způsobu stravování. Na konci jednotlivých kapitol je uvedený krátký souhrn a použité literární zdroje.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Fyziologie výživy 100% 2 2

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnocení
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Knížku jsem si koupila papírovou, která ale není na rozdíl od elektronické barevná. Pomohla u státnic z preventivního lékařství. Není zde jen výživa, ale i celý trávicí trakt. Je to přehledné a srozumitelné.
Proti:
Mohla by být delší
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Taky ji mám papírovou, o elektronické uvažuji. Knížek o výživě je moc, tahle je ale přehledná a je tam všechno důležité. Navíc má pěknou barvu.
Proti:
nevím



Sociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT