můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Fyzika II – 2. díl —  Světelné jevy, Zvukové jevy

Pavel Banáš, Renata Holubová, Roman Kubínek

Prodos

Čtvrtý titul fyzikální řady učebnic žáky živě a nenásilně vpraví do světa světelných a zvukových jevů, a to včetně jejich vazby na ostatní přírodní vědy.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-319-9

Počet stran:64

Rok vydání:2015

Běžná cena:68 

Akce: 15%

Ušetříte: 10 

Vaše cena: 58 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 19 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Dvěma tématy, kterými se svazek intenzivně zabývá, jsou – jak již napovídá název – fyzikální fenomény světelných a zvukových jevů.

Metodicky ani formálně se čtvrtý svazek neliší od předchozích dílů Fyziky, mírnými změnami prošlo pouze grafické zpracování (viz ukázky). Učebnice zprostředkovává živé a nenásilné vpravení do světa přírodních jevů v širokých souvislostech – každá kapitola je doplněna samostatnými články o aplikaci předvedených fyzikálních poznatků, o historii jejich získávání a o přírodních jevech, které jsou jimi zachyceny.

Ilustrace Pavla Kantorka a Tomáše Kopřivy živě, vtipně a názorně doplňují apelativně napsaný text, který se nevyčerpává jen základním výkladem, ale opět obsahuje odkazy na mezipředmětové vazby (pravidelné kapitoly Fyzika a technika a Příroda kolem nás, poznámky pro učitele, odkazy na ostatní učebnice nakladatelství Prodos).

Jako už v prvních svazcích také zde najdete náměty na jednoduché výukové projekty, přílohy věnované zajímavým aplikacím, odkazy na literaturu i internetové zdroje, přehled důležitých pojmů, tedy veškeré náležitosti moderní učebnice. 

Tematická sešitová kompozice umožňuje jednak velice komplexní a odstupňovaný pohled na učivo, jednak zajišťuje naprostou svobodu při tvorbě ŠVP. 

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Fyzika II – 2. díl 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT