můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Fyzika I – 2. díl —  Magnetické vlastnosti látek, Síla a její účinky, Částicová stavba látek, Elektrický obvod, Země a vesmír

Jarmila Davidová, Renata Holubová, Roman Kubínek, Robert Weinlich

Prodos

Druhý titul fyzikální řady učebnic ilustrované Pavlem Kantorkem žákům neobyčejně přístupnou formou představuje oblasti Magnetické vlastnosti látek, Síla a její účinky, Částicová stavba látek, Elektrický obvod, Země a vesmír.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-314-4

Počet stran:64

Rok vydání:2015

Běžná cena:68 

Akce: 15%

Ušetříte: 10 

Vaše cena: 58 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 19 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Druhý titul fyzikální řady učebnic ilustrované Pavlem Kantorkem žákům neobyčejně přístupnou formou představuje oblasti Magnetické vlastnosti látek, Síla a její účinky, Částicová stavba látek, Elektrický obvod, Země a vesmír. Součástí učebnice je bohatý obrazový materiál. Každá kapitola je doplněna samostatnými články o aplikaci předvedených fyzikálních poznatků, o historii jejich získávání a o přírodních jevech, které jsou jimi zachyceny. Apelativně napsaný text obsahuje řadu odkazů na mezipředmětové vazby (viz kapitoly Fyzika a technika a Příroda kolem nás).

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Fyzika I – 2. díl 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT