můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Fotbalové mistrovství Evropy 2012 v testových úlohách —  Sbírka testových úloh z českého jazyka

František Brož

Brož František

Sbírka testových úloh z ediční řady Sportovní vrcholy v testových úlohách obsahuje 214 úloh odvozených od textů věnovaných evropskému fotbalovému mistrovství v roce 2012.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:79

Rok vydání:2012

Vaše cena: 70 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 28 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Testové úlohy ve sbírce jsou zaměřeny zejména na čtenářské a jazykové dovednosti, k jejich řešení není nutná žádná hluboká znalost fotbalových pravidel. Všechny použité texty ve sbírce jsou autentické. Publikace je vhodným materiálem pro přípravu žáků na středních školách i na druhém stupni základních škol.

Další publikace ediční řady Sportovní vrcholy v testových úlohách přináší 214 testových úloh odvozených od textů dokumentujících evropský fotbalový šampionát, který se uskutečnil v polských a ukrajinských městech v roce 2012. Sbírka obsahuje všechna utkání odehraná na mistrovství, ke každému z nich je vždy uveden publicistický text a k němu různý počet úloh. Testové úlohy ve sbírce jsou zaměřeny zejména na čtenářské a jazykové dovednosti, k jejich řešení není nutná žádná hluboká znalost fotbalových pravidel. Všechny použité texty jsou autentické. Úlohy ve sbírce jsou vesměs typologicky shodné s úlohami používanými v maturitních testech i v testech ověřujících znalosti a dovednosti žáků základních škol. Publikace je tak vhodným a zároveň netradičním materiálem pro přípravu žáků na středních školách i na druhém stupni škol základních. Fotbalové zaměření textů přitom nabízí přípravu, která může být pro řadu žáků tematicky velmi atraktivní.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Fotbalové mistrovství Evropy 2012 v testových úlohách 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT