můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Evidence-Based Health Care. Zdravotnictví založené na vědeckých důkazech

Jana Marečková, Jitka Klugarová a kolektiv

Univerzita Palackého v Olomouci

Publikace je určena profesionálům lékařských a nelékařských oborů v klinické praxi nebo v pedagogické a vědecké činnosti. Seznamuje s přístupem EBHC a prezentuje návod, jak jej využít v praxi.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-244-4781-0

Počet stran:94

Rok vydání:2015

Zdarma pro Vás

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Publikace je určena profesionálům lékařských a nelékařských oborů v klinické praxi nebo v pedagogické a vědecké činnosti. Přístup Evidence Based Healthcare – EBHC, tedy zdravotnictví založeného na vědeckých důkazech pomáhá nalézat vědecky podložené odpovědi na otázky z naší každodenní činnosti.
Monografie seznamuje s přístupem EBHC a prezentuje návod, jak jej v praxi využít. První dvě kapitoly se věnují formulaci klinické otázky a přípravě cílené vyhledávací strategie včetně vyhledávání v různých typech informačních zdrojů a procesu hodnocení relevance vědeckých důkazů. Důležitou součást představuje kritické hodnocení vědeckých důkazů dle designu kvantitativních a kvalitativních studií. Monografii uzavírají poznatky k diseminaci a implementaci vědeckých důkazů do zdravotnictví a hodnocení výsledku implementačního procesu.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Evidence-Based Health Care. Zdravotnictví založené na vědeckých důkazech 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT