můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Etiketa s rockerem

Catherine Strong

Katherine z.s.

Náhled do života rockového muzikanta Nicka, který se jednoho dne setká s ženou s jinými hodnotami. Podaří se urovnat rockerův životní styl? Příběh o hledání lásky a urovnávání vztahů možná přinese nečekané rozuzlení.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-906500-0-8

Počet stran:35

Rok vydání:2016

Běžná cena:89 

Akce: 34%

Ušetříte: 30 

Vaše cena: 59 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Život rockového muzikanta bývá hodně divoký. Čím vice fanynek, tím větší záruka, že následující den nebude stejný nebo podobný. Hlavní hrdina Nick se nebrání ničemu. Je to pohledný muzikant, který je zvyklý na obdiv žen jakéhokoliv věku. Rád experimentuje a zaplétá se i do drog. Vše mu prochází do té doby než potká Janu – koučku v oblasti mezilidských vztahů.

Sklouzne vztah s klientem z profesionální roviny do osobní úrovně? Dokáže si Jana zachovat odstup? Podaří se urovnat rockerův žebříček životních hodnot? Příběh o hledání lásky a urovnávání vztahů možná přinese nečekané rozuzlení.


Hodnocení zákazníků

Etiketa s rockerem 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT