můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Embarque 1 - Studijní příručka

Jitka Fenclová, Kateřina Fousková

Nakladatelství Fraus

První díl souboru učebnic Embarque je určen začátečníkům a neobsahuje českou podporu. Proto jsme připravili samostatnou studijní příručku v češtině.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7489-113-7

Počet stran:88

Rok vydání:2013

Běžná cena:99 

Akce: 100%

Ušetříte: 99 

Zdarma pro Vás

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Příručka podává výklad španělské mluvnice s hlediska potřeb českého studenta, tj. nabízí mu pro snadnější orientaci oporu v mateřském jazyce.

 

Uspořádání příručky respektuje koncepci španělských autorů, tj. prostřednictvím postupných kroků, po modulech a lekcích, umožnit studentovi, aby pod vedením učitele dospěl ke správnému stanovení a formulaci mluvnického pravidla.

 

Základy výslovnosti tvoří jistou výjimku, které zařazujeme do 1. lekce jako celek s odkazy na procvičování výslovnosti a pravopisu v pracovním sešitě.

Některé tabulky či schémata budou z části upraveny, jinde naopak rovněž odkazujeme přímo na učebnici nebo pracovní sešit.

 

Při práci s učebnicí i pracovním sešitem je třeba sledovat záměr autorů, který se soustřeďuje zejména na komunikativní dovednosti, schopnost porozumět a gramatický výklad je veden směrem postupného prohlubování v rámci všech čtyř dílů učebnicového souboru.

 

K překlenutí lexikální obtížnosti slouží španělsko-český slovníček, ale i v rámci mluvnické části jsme volily některé příklady z textů tak, aby český překlad pomohl studentovi zvládnout i obtížnější španělská spojení.

Závěrečné Doplnění gramatického výkladu výběrově poukazuje na jevy, které byly španělskými autory opomenuty, ale pro českého studenta je jejich vysvětlení nezbytné.

 

Španělsko-český slovníček (Vocabulario espanol-checo) má usnadnit domácí přípravu žáků, jejich samostatnou práci při hodině, opakování slovíček apod., neklade si však za cíl nahradit běžný slovník (zjednodušeně uvádí např. pouze mužský rod podstatných jmen s pravidelným přechylováním apod.).

 

Zpracování slovní zásoby jednotlivých lekcí je omezeno na nejdůležitější oddíly v učebnici.

 

V závěrečném shrnutí slovní zásoby jsou doplněny základní významy některých slov, výrazy, jež se objevují v zadání jednotlivých cvičení, aj. Na druhé straně jsou zde vypuštěny některé vazby, názvy zemí, institucí, organizací apod., slova pomocná, odvozená a výrazy, které se již poměrně vzdalují základní slovní zásobě. Číslice označují odkaz na lekci, ke které se výraz vztahuje, či ve které se poprvé objevuje.

 

Studijní příručka je doplněna interaktivními cvičeními sloužícími k procvičení gramatických jevů a slovní zásoby.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Embarque 1 - Studijní příručka 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT