můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Divadlo, naše láska

Alena Chalupová, Jan Horák

Carpe diem

„Divadlo, naše láska“ je prvním pokusem o monografický pohled na jeden z nejvýznamnějších ochotnických souborů České republiky – Divadelní spolek bratří Mrštíků z jihomoravských Boleradic.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-87195-43-7

Počet stran:144

Rok vydání:2007

Běžná cena:299 

Akce: 50%

Ušetříte: 149 

Vaše cena: 150 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

„Divadlo, naše láska“ je prvním pokusem o monografický pohled na jeden z nejvýznamnějších ochotnických souborů České republiky – Divadelní spolek bratří Mrštíků z jihomoravských Boleradic. Autoři zkoumají sto deset let starou historii, připomínají pády i vzestupy kolektivu, který se nikdy nezpronevěřil svému cíli hrát dobré divadlo. Se svými inscenacemi mnohokráte vystoupil na mety nejvyšší – na národní přehlídku vesnických souborů ve Vysokém nad Jizerou či na vrcholnou přehlídku amatérských divadel ho Hronova. Taky reprezentoval Českou republiku v zahraničí (Švédsko, USA, Rakousko aj.).
Kniha je doplněna bohatou obrazovou přílohou z celé letité historie divadelního společenství.

Hodnocení zákazníků

Divadlo, naše láska 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT