můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Deník anorektičky

Lenka Zemanová

Zemanová Lenka

Autentická a strhující zpověď „anorektičky“ sepsaná na základě několika deníků psaných během několika měsíců v nejtěžším stádiu nemoci.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:207

Rok vydání:2014

Vaše cena: 109 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 36 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Autentická a strhující zpověď „anorektičky“ sepsaná na základě několika deníků psaných během několika měsíců v nejtěžším stádiu nemoci.

Všechny slasti a neřesti anorexie v jedné knize.

Příběh o tom, jak se váha stala důležitým faktorem v životě jedné mladé dívky. O nekonečné touze po dokonalejším těle a plnění snu, který se záhy proměnil v tu největší noční můru. Život si nelze nalinkovat dle vašich představ, obzvlášť , když máte velmi bujnou fantazii.

„Jinak se mám jak na horské dráze. Moje problémy jsou nekonečné, a když už se zdá, že bude vše v pořádku, přijde prudký sešup. Poslední dobou jsem hodně citlivá a podrážděná. Mé porce se nebezpečně tenčí a váha klesá. Je to dlouhý a těžký boj.“ ( 29. května 2014)


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Deník anorektičky 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT