můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Dějepis 9 —  Moderní dějiny

Ondřej Hýsek

Prodos

Moderní učebnice dějin novověku mapuje události na našem území v kontextu celosvětového vývoje od roku 1914 do konce 20. století. Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-325-0

Počet stran:144

Rok vydání:2015

Běžná cena:146 

Akce: 15%

Ušetříte: 22 

Vaše cena: 124 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 41 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Upravená učebnice moderních dějin mapuje události na našem území v kontextu celosvětového vývoje od roku 1914 do konce 20. století. Obsahuje řadu úkolů zaměřených na lepší orientaci v textu a v dalších informačních zdrojích. Klíčové kompetence pomáhá naplnit pestrá paleta úloh v tištěném pracovním sešitu.

Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Dějepis 9 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT