můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

interaktivní kniha s přidanými multimédii

Cvičení z českého jazyka v kostce

Marie Sochrová

Fragment

Obsahuje cvičení týkající se různých jazykových disciplín a slohu. Navazuje na teoretický výklad v publikaci Český jazyk v kostce pro střední školy. Ke všem cvičením je vypracován podrobný klíč. Interaktivní učebnice je propojena s Českým jazykem v kostce, takže můžete přejít od cvičení k výkladu látky a zpět. Učebnice obsahuje také 75 interaktivních cvičení, se kterými lze efektivně pracovat na interaktivní tabuli nebo v počítači.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:197

Rok vydání:2008

Vaše cena: 129 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Obsahuje cvičení týkající se různých jazykových disciplín a slohu. Navazuje na teoretický výklad v publikaci Český jazyk v kostce pro střední školy. Ke všem cvičením je vypracován podrobný klíč.

Interaktivní učebnice je propojena s Českým jazykem v kostce, takže můžete přejít od cvičení k výkladu látky a zpět.

Učebnice obsahuje také 75 interaktivních cvičení, se kterými lze efektivně pracovat na interaktivní tabuli nebo v počítači.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Cvičení z českého jazyka v kostce 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT