můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

interaktivní kniha s přidanými multimédii

Cooking

Kolektiv autorů

Nakladatelství Fraus

V tématu „Cooking” se naučíte a procvičíte si slovní zásobu z těchto oblastí: vybavení kuchyně, způsoby přípravy jídel, metody vaření, bylinky a koření.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:47

Rok vydání:2013

Vaše cena: 79 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

V tématu „Cooking” se naučíte a procvičíte si slovní zásobu z těchto oblastí: vybavení kuchyně, způsoby přípravy jídel, metody vaření, bylinky a koření.

Téma obsahuje dvě videa a čtyři kapitoly:
  • Kitchen, kitchen utensils and appliances
  • Recipes and methods of cooking
  • Describing meals
  • Spices and herbs

Angličtina – Language Chapters je určena pro každého, kdo se chce domluvit anglicky v jakékoliv situaci. Uživatele provádí 20 tématy z běžného života, jakými jsou například cestování, ubytování, nákupy nebo zaměstnání. S Language Chapters se hravě domluvíte v metru i na letišti, zvládnete přijímací pohovor i konverzaci o počasí, zorientujete se v jídelním lístku, poradíte si při poruše auta nebo reklamaci zboží v obchodě, dokážete přivolat pomoc, objednat hotel i připravit Fish and chips.

Každé téma doprovází video z britského prostředí. Porozumění lze ověřit v Gap filling testu, jehož papírovou podobu si můžete zdarma stáhnout z webových stránek aplikace www.languagechapters.com/download. Slovní zásoba je přehledně rozdělena do zhruba 80 kapitol a obsahuje více než 10 000 užitečných výrazů a frází. Textovou část obohacuje množství obrazového materiálu. Každé anglické slovo či frázi doplňuje nahrávka výslovnosti a překlad. Nejdůležitější slovní zásobu si procvičíte prostřednictvím interaktivních otáčecích karet.

Language Chapters vás naučí komunikovat v každé situaci!
Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Cooking 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT