můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Člověk a jeho svět - pro 3. až 5. ročník ZŠ —  školní multilicence

Prodos

Multilicence opravňuje k používání na zařízeních učitelů a žáků ve škole i doma. Výhodou je jednoduchá a přehledná správa zakoupených multilicencí, umožňující přidělování/odebírání oprávnění uživatelům dle potřeb školy.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte 4 instalace pro každého uživatele.

ISBN:

Počet stran:0

Rok vydání:2015

Tento produkt je dostupný jen přihlášeným zákazníkům s oprávním k nákupu multilicencí.

POPIS

Co získáte v rámci školní multilicence:
- e-knihy dostupné pro všechny žáky a učitele  Vaší školy
- jednoduchou a přehlednou administraci uživatelů i zakoupených produktů
- licenci na školní rok či natrvalo


Člověk a jeho svět 3

Tituly řady Člověk a jeho svět zachovávají vše originální z původních učebnic prvouky Prodosu. Vznikly tak publikace, které vám v mnoha směrech nebudou neznámé, jejich jednotlivé části jsou však cele zaměřeny prakticky k osvojování očekávaných výstupů a pomohou vám u dětí co nejlépe rozvíjet klíčové kompetence dle požadavků RVP.


Čítanka naučných textů – pro 4. a 5. ročník ZŠ

Čítanka naučných textů je doplňkový vzdělávací materiál oboru Člověk a jeho svět. Je sestavena z ukázek ze starší i současné populárně-naučné dětské literatury, v několika případech oceněné Zlatou stuhou v soutěži knižní tvorby pro děti a mládež. Zastoupeny jsou texty snadné i složitější. Žák si tak může osvojit základní pravidla práce se slovníkem cizích slov nebo s informačními zdroji na internetu.


Lidé a čas


Přehledně členěná učebnice Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách dějepisné učivo. Obrazově a fotograficky pestrá učebnice vychází v součinnosti s ostatními učebnicemi kompletu Člověk a jeho svět vstříc požadavku integrace učební látky komplexního oboru. Je doprovázena vkusnými ilustracemi i bohatým fotografickým materiálem. K učebnici je možno zakoupit tištěný pracovní sešit, který napomáhá rozvoji klíčových kompetencí. Komplet učebnic Člověk a jeho svět pro 4. a 5. ročník ZŠ splňuje požadavky kladené na tento obor dle vymezení v RVP ZV. Řazení učiva, jeho kombinace a propojování je díky rozdělení učební látky do tematických bloků plně v kompetenci učitele. Návrhy práce s učebnicí naleznete v tištěném Průvodci výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro 2. vzdělávací období.

Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.


Lidé kolem nás

Přehledně členěná učebnice Lidé kolem nás pro 4. a 5. ročník ZŠ zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách učivo občanské výchovy. Obrazově a fotograficky pestrá učebnice vychází v součinnosti s ostatními učebnicemi kompletu Člověk a jeho svět vstříc požadavku integrace učební látky komplexního oboru. Je doprovázena vkusnými ilustracemi i bohatým fotografickým materiálem. K učebnici je možno zakoupit tištěný pracovní sešit, který napomáhá rozvoji klíčových kompetencí. Komplet učebnic Člověk a jeho svět pro 4. a 5. ročník ZŠ splňuje požadavky kladené na tento obor dle vymezení v RVP ZV. Řazení učiva, jeho kombinace a propojování je díky rozdělení učební látky do tematických bloků plně v kompetenci učitele. Návrhy práce s učebnicí naleznete v tištěném Průvodci výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro 2. vzdělávací období.

Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.


Místo, kde žijeme – pro 4. a 5. ročník ZŠ


Učebnice Místo, kde žijeme zprostředkovává žákům 4. a 5. ročníku zeměpisné učivo. Obrazově a fotograficky pestrá publikace je součástí řady Člověk a jeho svět zpracované podle požadavků RVP na stejnojmenný obor. Řazení učiva, jeho kombinace a propojování je plně v kompetenci učitele díky rozdělení učební látky do relativně samostatných tematických bloků: Mapy, Krajina kolem nás, Naše vlast, Kraje České republiky, Evropa a svět. Návrhy práce s učebnicí naleznete v tištěném Průvodci výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro 2. vzdělávací období.

Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.


Člověk a jeho zdraví

Přehledně členěná učebnice Člověk a jeho zdraví pro 4. a 5. ročník ZŠ zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách zdravovědné učivo. Obrazově a fotograficky pestrá učebnice vychází v součinnosti s ostatními učebnicemi kompletu Člověk a jeho svět vstříc požadavku integrace učební látky komplexního oboru. Je doprovázena vkusnými ilustracemi i bohatým fotografickým materiálem. K učebnici je možno zakoupit tištěný pracovní sešit, který napomáhá rozvoji klíčových kompetencí. Komplet učebnic Člověk a jeho svět pro 4. a 5. ročník ZŠ splňuje požadavky kladené na tento obor dle vymezení v RVP ZV. Řazení učiva, jeho kombinace a propojování je díky rozdělení učební látky do tematických bloků plně v kompetenci učitele. Návrhy práce s učebnicí naleznete v tištěném Průvodci výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro 2. vzdělávací období.

Elektronická kniha je obsahově shodná s tištěnou učebnicí. Navíc však obsahuje interaktivní testy, které vám skvěle poslouží při procvičování učiva.

Spřažené zboží


Hodnocení zákazníků

Člověk a jeho svět - pro 3. až 5. ročník ZŠ 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT