můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

CIZÍ JAZYKY - 60 —  školní multilicence

Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Multilicence opravňuje k používání na zařízeních učitelů a žáků ve škole i doma. Výhodou je jednoduchá a přehledná správa zakoupených multilicencí, umožňující přidělování/odebírání oprávnění uživatelům dle potřeb školy. Časopis vychází 5x ve školním roce.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte 4 instalace pro každého uživatele.

ISBN:

Počet stran:0

Rok vydání:2016

Tento produkt je dostupný jen přihlášeným zákazníkům s oprávním k nákupu multilicencí.

POPIS

Co získáte v rámci školní multilicence:
- e-knihu dostupnou pro všechny uživatele Vaší organizace
- jednoduchou a přehlednou administraci uživatelů i zakoupených produktů
- BONUS: nákupem získáte roční přístup k archivu kompletních posledních tří ročníků časopisu (57, 58 a 59)

Jak získat přístup k archivu zdarma?
Na adresu info@flexibooks.cz pošlete číslo objednávky, které obdržíte automaticky e-mailem po objednání z flexibooks.cz. My Vám obratem zašleme poukaz a stručný návod ke stažení archivu.

CIZÍ JAZYKY jsou jediným českým odborným časopisem pro otázky teorie a praxe výuky cizích jazyků na českých a slovenských základních, středních a vysokých školách, je zaměřený především na výuku angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny. Časopis je také doporučenou literaturou pro studující v magisterském a doktorském studiu v oborech, připravujících učitele cizích jazyků. 
Těžištěm časopisu jsou teoretické otázky z oblasti lingvodidaktiky, jazykovědy a didaktiky literatury, pozornost je věnována také jejich aplikaci na vyučování cizím jazykům a otázkám pedagogické praxe, včetně výměny pedagogických zkušeností.

Cizí jazyky jsou zařazeny na Seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v ČR s platností od 1. ledna 2015.

Spřažené zboží


Hodnocení zákazníků

CIZÍ JAZYKY - 60 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT