můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

interaktivní kniha s přidanými multimédii

Čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ

Marie Sochrová

Fragment

Pečlivě vybrané ukázky textů z české a světové literatury a metodické úkoly pro práci s nimi. Učebnice jsou vhodným doplňkem nejen pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro studenty všech ročníků středních škol a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Interaktivní elektronické verze Čítanek nabízejí navíc přímé propojení s Literaturou v kostce pomocí odkazů, kterými můžete okamžitě přejít na odpovídající stránky v Literatuře.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:193

Rok vydání:2007

Vaše cena: 129 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet


Koupit

POPIS

Pečlivě vybrané ukázky textů z české a světové literatury a metodické úkoly pro práci s nimi. Učebnice jsou vhodným doplňkem nejen pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro studenty všech ročníků středních škol a příslušných ročníků víceletých gymnázií.

Interaktivní elektronické verze Čítanek nabízejí navíc přímé propojení s Literaturou v kostce pomocí odkazů, kterými můžete okamžitě přejít na odpovídající stránky v Literatuře.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠ 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT