můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

interaktivní kniha s přidanými multimédii

Čítanka 8 —  žákovská licence

Ladislava Lederbuchová, Monika Stehlíková

Nakladatelství Fraus

Řada moderních učebnic s využitím prvků vnější integrace zpracovaná s ohledem na současné trendy ve výuce mateřského jazyka a literatury.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7489-101-4

Počet stran:224

Rok vydání:2012

Velikost: 379 MB

Vaše cena: 179 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 27 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Co obsahuje žákovská licence

  • i-učebnici včetně multimédií a interaktivních cvičení

Co najdete v učebních materiálech

Řada učebnic s využitím prvků vnější integrace. Učebnice věnují zvýšenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, orientují se jednak na tematické propojení různých typů textů, jednak na propojení jednotlivých složek předmětu český jazyk a literatura.

V nižších ročnících učebnice podporují především rozvíjení základních čtenářských kompetencí, ve vyšších ročnících se mohou stát podnětem pro vyhledávání dalších informací Nedílnou součástí učebnice jsou i obrazové materiály posilující souvislosti s výtvarnou výchovou a audionahrávka obsahující jak texty, tak i hudební ukázky kontextově propojené s čítankou.

Čítanka je komponovaná jako výběrová, převažují texty prozaické, zastoupeny jsou i drama a lyrická poezie. V čítance se nachází minimum metatextů, náměty pro interpretační analýzu jsou obsaženy v Příručce učitele. Součástí čítanky je i slovníček základních literárněvědných pojmů. Od sedmého ročníku je zařazen i chronologický přehled autorů. Na webových stránkách nakladatelství je navíc k dispozici podrobný slovníček autorů určený jak učitelům, tak i žákům.

Texty v čítance jsou členěny do tematických celků:
Můj domov a svět; O bozích a lidech; Ve službě bohu, králi a dámě; Vyšla hvězda nad Betlémem; Sen, láska a smrt; ‚Šoa; ‚Čtu, čteš, čteme

Co přináší i-učebnice navíc

Tato i-učebnice je obsahově shodná s tištěnou učebnicí, nabízí navíc interaktivitu v podobě přidaných multimédií, která přispívají k lepšímu znázornění a pochopení probírané látky:

  • audionahrávky vybraných textů z čítanky (zejména poezie)
  • hudební ukázky kontextově spjaté s čítankou
  • interaktivní cvičení — kvízy, křížovky, doplňovačky, pexesa, ano—ne testy, přiřazování, třídění
  • názorné ilustrace a fotografie

Doporučujeme

Postrádáte ucelené a aktuální vzdělávací materiály pro výuku průřezových témat? Doporučujeme vám následující tituly: Etická výchova, Mediální výchova, Výchova k finanční gramotnosti, Ekologická a environmentální výchova.

Nevíte si rady?

Přečtěte si návod ke stažení i-učebnice nebo kontaktujte zákaznickou podporu.


Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Čítanka 8 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT