můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Čítanka 4

Radek Malý

Prodos

Žánrově členěnou čítanku sestavil Radek Malý, básník a autor literatury pro děti a mládež. Byla vytvořena narativní metodou jako součást Modré řady učebnic českého jazyka.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-303-8

Počet stran:128

Rok vydání:2015

Běžná cena:130 

Akce: 15%

Ušetříte: 19 

Vaše cena: 111 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 37 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Čítanka 4 je součástí Modré řady učebnic Českého jazyka a literatury pro 1. stupeň. Používá narativní (vyprávěcí) model výuky, který má několik kladů: rozvíjející se příběh motivuje děti, aby chtěly samy pokračovat ve výuce, udržuje jejich pozornost při hodině a především propojuje komunikativní aktivity s gramatickým učivem i literaturou. Čítanka je žánrově členěna, obsahuje ukázky z lidových i autorských pohádek, z poezie pro děti, z bajek a pověstí, z nonsensové literatury, z dobrodružné literatury i z dětských písniček. Jejich výběr otevírá možnosti pro rozvoj dětí v citové a  hodnotové sféře i ve vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět. K čítance jsou k dispozici také tištěné příručky pro učitele a pracovní sešity.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Čítanka 4 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT