můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotili 2 uživatelé

elektronická kniha

Cirkadiánní preference ve vztahu k osobnosti

Zuzana Vávrová

Univerzita Palackého v Olomouci

Kniha se zabývá vztahem cirkadiánních preferencí a osobností jedince. Cirkadiánním rytmům, potažmo denní době, podléhá mnoho biologických funkcí. Ovlivňují naši emocionální, fyzickou a kognitivní výkonnost, působí na úroveň tělesné teploty nebo hladiny hormonů.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN:

Počet stran:166

Rok vydání:2014

Vaše cena: 179 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 54 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Kniha se zabývá vztahem cirkadiánních preferencí a osobností jedince. Cirkadiánním rytmům, potažmo denní době, podléhá mnoho biologických funkcí. Ovlivňují naši emocionální, fyzickou a kognitivní výkonnost, působí na úroveň tělesné teploty nebo hladiny hormonů. V projevech diurnální rytmicity existují mezi lidmi velké rozdíly, těmi nejmarkantnějšími jsou cirkadiánní preference. Na jednom pólu se nacházejí ranní ptáčata, na tom druhém pak noční ptáci dávající přednost odpoledním či večerním aktivitám. Cirkadiánní preference se netýkají pouze vzorce aktivity a odpočinku, ale i mnoha dalších oblastí lidského života. Cílem autorky je především prozkoumat, jak diurnální preference souvisí s osobností člověka, konkrétně se složkou temperamentu a charakteru v pojetí C. R. Cloningera.

Současně nakupované


Hodnocení zákazníků

Cirkadiánní preference ve vztahu k osobnosti 100% 2 2

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnocení
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
První publikace u nás, která pojednává o tématu cirkadiánních preferencí. Kniha je navíc pěkně a uceleně zpracovaná.
Proti:
žádné
Hodnocení produktu: 100 %
Pro:
Zaujimava tema a velmi dobre napisane!
Proti:Sociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT