můj účet

využít poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informací

Ohodnotilo 0 uživatelů

elektronická kniha

Chemie I —  učebnice s komentářem pro učitele

Ivo Karger, Danuše Pečová, Pavel Peč

Prodos

Přehledně graficky uspořádaná učebnice základů anorganické chemie obsahuje úvod do laboratorních činností, základů atomární teorie látky, techniky experimentu a samozřejmě představuje základní chemické vlastnosti kovů, nekovů, kyselin, zásad a solí.

Dostupné pro operační systémy:

WINDOWS

ANDROID

APPLE iOS

Nákupem získáte až 4 instalace.

ISBN: 978-80-7230-404-2

Počet stran:96

Rok vydání:2017

Běžná cena:99 

Akce: 15%

Ušetříte: 15 

Vaše cena: 84 

Cena zápůjčky na 31 dnů: 33 

  • Koupit pro sebe 1ks

  • Koupit poukaz/počet

  • Zápůjčka na 31 dnů     


Koupit

POPIS

Předkládané učivo je prokládáno pokusy, pozorováními a je aplikováno na praktické činnosti. Výkladové i experimentální pasáže využívají osobních zkušeností žáků, zpětně upozorňují na možnosti využití nových poznatků v praktickém životě, průběžně je zdůrazňována i souvislost oboru s problematikou ochrany životního prostředí. Přehledně graficky uspořádaná učebnice je vybavena mnoha ilustracemi, fotografiemi, grafy a tabulkami, z nichž žáci přirozeně získávají další informace. Komentovaná verze učebnice obsahuje návrh časového a tematického plánu, barevně odlišené metodické poznámky, tipy na další literaturu, internetové odkazy a je nyní dostupná pouze na portálu Flexibooks.

Hodnocení zákazníků

Chemie I 0% 0 0

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.

Přidat hodnoceníSociální sítě

Připojte se k nám a získejte výhody.

© 2012-2017 Fraus Media, s.r.o.

Odběr novinek

ODESLAT